У Черкасах підприємця, який ухилися від сплати 1,6 млн. грн. податків оштрафували на 35 тис. 700 грн.

У Черкасах підприємця, який ухилися від сплати 1,6 млн. грн. податків оштрафували на 35 тис. 700 грн. За інформацією прокуратури Черкаської області, вироком суду засуджено директора одного із товариств міста Черкаси, який ухилився від сплати податків на суму понад 1,6 млн грн.

Так, вказану особу визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України (ухилення від сплати податків, службове підроблення та використання підробленого документа).

Судовим слідством встановлено, що службовець виготовляючи підроблені документи, ухилявся від сплати податків на прибуток та додану вартість на вищевказану суму.

Суд погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому покарання у вигляді штрафу у розмірі 35 тис 700 грн з позбавленням права займати посади, пов’язані з веденням бухгалтерського та податкового обліку строком на 1 рік.

Крім того, судом задоволено позов прокурора про стягнення з підсудного на користь держави збитків завданих вчиненим злочином.
30.05.2014 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter