Коломієць запевняє, що до вибивання грошей з підприємців черкаські податківці непричетні

Коломієць запевняє, що до вибивання грошей з підприємців черкаські податківці непричетніВ.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць у зверненні до платників податків Черкащини повідомив про те, що знову активізувалися телефонні шахраї, які від імені працівників податкової служби просять підприємців надати матеріальну допомогу.

«Останнім часом на Черкащині почастішали випадки, коли представившись керівником державної податкової інспекції ГУ Міндоходів (або «діючи» від імені конкретного керівника) зловмисники телефонують сумлінним платникам і вимагають гроші або провокують на інші незаконні дії. Призначають зустрічі, домовляються про допомогу та про негайну доставку коштів. На жаль мали місце факти, що підприємці збирали і навіть позичали чималі гроші та віддавали їх шахраям.

Запевнюю вас, що... жоден з начальників державних податкових інспекцій області та взагалі ніхто з посадовців Міндоходів в області не звертався і не буде звертатись за «допомогою» та збирати гроші у підприємців».
28.05.2014 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter