У Городищі дорогу до сміттєзвалища "відремонтували на папері" аж на 300 тис. грн.

У Городищі дорогу до сміттєзвалища "відремонтували на папері" аж на 300 тис. грн.Прокуратурою Городищенського району розпочато кримінальне провадження за фактом підроблення службовою особою міської ради акту про виконання ремонтних робіт на понад 300 тис грн.

Так, прокуратурою району проведено перевірку щодо додержання вимог природоохоронного та бюджетного законодавства в діяльності Городищенської міської ради, під час якої виявлені порушення.

У ході перевірки встановлено, що службовими особами вказаної міськради у 2013 році перераховано бюджетні кошти на вищевказану суму на виконання робіт по капітальному ремонту під’їзної дороги до міського сміттєзвалища. Але зазначені роботи до цього часу не проведені.

У грудні минулого року посадовець міськради та підрядник підробивши документи, склали та підписали акт приймання виконаних ремонтних робіт.

За результатами перевірки прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).
Досудове розслідування триває.
27.05.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter