СБУ: На Черкащині за хабар затримано керівника одного з регіональних ДП Мінагрополітики

СБУ: На Черкащині за хабар затримано керівника одного з регіональних ДП Мінагрополітики У Черкаській області співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність керівника одного із регіональних державних підприємств Міністерства аграрної політики і продовольства України, який вимагав гроші від приватних підприємств.

Як інформує прес-група УСБУ в Черкаській області, державний службовець налагодив корупційний механізм отримання коштів від приватних підприємців за надання відповідних дозволів та неперешкоджання у здійсненні ними господарської діяльності. Цього разу посадовець пообіцяв підприємцю за 20 тисяч гривень надати дозвіл на риборозведення на території Христинівського району Черкаської області.

19 травня в рамках розпочатого за матеріалами СБУ органами міліції кримінального провадження правоохоронці затримали держслужбовця після отримання хабара.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно керівника державного підприємства за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України триває.

Наразі правопорушнику оголошено про підозру у вчинені злочину та обрано запобіжний захід –тримання під вартою.
22.05.2014 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter