У Черкасах шахрай-підрядник привласнив 50 тис. грн., - прокуратура

У Черкасах шахрай-підрядник привласнив 50 тис. грн., - прокуратура  Прокуратура міста Черкаси перевірила діяльность одного з комунальних закладів міста щодо використання бюджетних коштів.

Встановлено, що приватним підприємством-підрядником, який здійснював будівельні роботи на замовлення комунального закладу, привласнено бюджетні кошти в сумі майже 50 тис. грн. внаслідок включення в акти виконаних робіт зайвих внесків до Пенсійного фонду, які фактично підрядником не були перераховані.

Відомості по вказаному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України – привласнення або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення.

За подібні злочини Кримінальний кодекс України передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
22.05.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter