Суд стягнув з "Укрреставрації" на користь Черкаської ОДА 657 тис. грн., які ті безпідставно нарахували собі за ремонт музею Шевченка в Каневі

Суд стягнув з "Укрреставрації" на користь Черкаської ОДА 657 тис. грн., які ті безпідставно нарахували собі за ремонт музею Шевченка в Каневі Суд стягнув з корпорації «Українська спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича корпорація «Укрреставрація» на користь Департаменту капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації 657 тис грн. безпідставно набутих коштів. Як інформують Наші Гроші, про це свідчить рішення Господарського суду міста Києва від 23 квітня.

У червні 2009 року Департамент капбудівництва найняв корпорацію для проведення реконструкції Будинку-музею Т.Г.Шевченка, розташованого на території Шевченківського національного заповідника в Каневі, Тарасова гора. Договірна вартість робіт – 27,38 млн грн. Розрахунок мав проводитися за фактично виконані роботи.

Згодом ревізія Контрольно-ревізійного управління (тепер – Держфінінспекція) встановила, що корпорація завищила вартість виконаних робіт на 657 тис грн. Зокрема, були завищені витрати на оплату праці робітників.

За фактом завищення вартості робіт вироком Соснівського районного суду міста Черкаси у листопаді 2012 року був оштрафований головний спеціаліст відділу технічного нагляду управління технічного забезпечення будівництва Департаменту капбудівництва Черкаської ОДА, який підписав акти виконаних робіт.
Директором Корпорації УСНРПБВК «Укрреставрація» є Едуард Єгоров. Зараз корпорація зареєстрована у Києві на вул. Бориспільській, 6.

Донедавна корпорація була прописана на Контрактовій площі, 4, де зараз зареєстроване ПАТ «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «Укрреставрація», яке пов’язують з екс-головою Державного управління справами Андрієм Кравцем.
14.05.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter