Водій скинув 6 тонн відходів птахівництва серед поля в Кам`янському районі

Водій скинув 6 тонн відходів птахівництва серед поля в Кам`янському районі Працівники ветеринарної міліції встановили водія, який згрузив на одному з полів області відходи птахівництва. Дане правопорушення внесено до журналу єдиного обліку Кам’янського райвідділу міліції. Відходи утилізовано, місце незаконного захоронення продезінфіковано відповідно до норм чинного законодавства.

До співробітників ветеринарної міліції УМВС України в Черкаській області надійшла оперативна інформація про те, що поблизу одного із сіл Кам’янського району здійснюється незаконна утилізація відходів виробництва. Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, інформація згодом знайшла своє підтвердження.
Прибувши на вказане місце, працівники міліції побачили, що посеред поля лежала гора мертвої птиці та відходів птахівництва, від яких йшов неприємний сморід, а поблизу літало безліч мух та інших комах, і все це неподалік від житлових приміщень громадян.

Правоохоронці встановили, що одне із приватних підприємств Черкащини здійснювало перевезення саме такого вантажу до сусідньої області для утилізації. Маршрут їх транспорту пролягав саме через цей населений пункт. Правоохоронці встановили водія, який вивозив відходи. Побачивши правоохоронців, чоловік занервував та відразу у всьому зізнався. Він розповів, що дійсно віз небезпечний вантаж на утилізацію, проте дорогою машина зламалася, і не знайшов нічого кращого, як згрузити відходи посеред поля, поблизу одного з населених пунктів Кам’янського району.

Наразі місце незаконної утилізації перекопано та продезінфіковано відповідно до норм чинного законодавства. Відносно керманича автомобіля складено адміністративний протокол за статтею 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення). Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі від двадцяти до восьмидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
13.05.2014 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter