СБУ: За хабар затримано керівника теруправління інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Черкаській області

Співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність керівника одного з територіальних управлінь інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Черкаській області, який налагодив корупційний механізм вимагання та одержання хабарів від приватних будівельних організацій.

За повідомленням прес-групи УСБУ в Черкаській області, державний службовець пообіцяв черговому підприємцю за 9 тисяч гривень оформити висновок на введення в експлуатацію об’єкта завершеного будівництва.

30 квітня в рамках розпочатого кримінального провадження правоохоронці затримали посадовця «на гарячому» під час одержання грошей.

Досудове розслідування здійснює Управління МВС України в Черкаській області. Затриманому повідомлено про підозру за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального Кодексу України. Правопорушник перебуває під вартою.
30.04.2014 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter