У Черкасах демонтували павільйон на розі Гоголя-Леніна. Власник взагалі нічого не платив у бюджет

Як інформує прокуратура міста Черкаси, сьогодні в обласному центрі було припинено роботу одного з незаконно встановлених торгових павільйонів на розі вулиць Гоголя та Леніна. Це сталося відповідно до рішення господарського суду Черкаської області.

Як зазначив перший заступник прокурора міста Черкаси Сергій Овчаренко, підприємець, що встановив на цій ділянці торговий павільйон та літню терасу, здійснював незаконну діяльність у сфері торгівлі та громадського харчування, при цьому не сплачуючи жодних коштів у рахунок земельного податку.
Прокуратура міста звернулася до господарського суду області з позовом про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. У березні позов було задоволено, підприємця зобов’язано звільнити ділянку.

Оскільки він не виконав рішення суду добровільно, департаментом архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради за участі державних виконавців та правоохоронців, відповідно до чинного законодавства, організовано демонтаж павільйона.

Сергій Овчаренко повідомив також, що робота зі знесення незаконних кіосків продовжується. Спільні заходи у цій сфері було обговорено 25 квітня в прокуратурі міста на нараді за участі представників департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР, державної виконавчої служби міста та міліції.
28.04.2014 20:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter