Ганьба черкаської міліції Володимир Іващенко продовжує працювати ..."новим обличчям" міліції

Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, заступник начальника управління - начальник міліції громадської безпеки Володимир Іващенко здійснив виїзний прийом громадян в селі Червона Слобода Черкаського району. Всі охочі мали змогу особисто поспілкуватися із заступником начальника Управління та отримати вичерпні відповіді на свої питання.

Кожного заявника Володимир Іванович уважно вислухав та надав відповіді на порушені ними питання й чіткий алгоритм подальших дій. Окремі заяви заступник начальника взяв на особистий контроль та пообіцяв вирішити найближчим часом.

- Не всі громадяни, які бажають безпосередньо зустрітися з керівництвом міліції області, можуть їздити в Черкаси за кілька десятків та сотень кілометрів, - зазначив Володимир Іващенко - тому прийнято рішення проводити виїзні прийоми громадян у всіх районах області. Такі заходи дають змогу охопити більшу кількість населення і люди мають змогу звертатися зі своїми скаргами, проблемами та пропозиціями за місцем проживання.

Від Провінції: нагадаємо, що Володимир Іващенко є одним з облич черкаської міліції часів Дернового-Ліпандіна, яка «кришувала» кримінал та виконувала наймерзотніші накази Тулуба. Це стало підставою для внесення Іващенка до списку 54-х осіб, яких мали піддати люстрації в Черкасах. Саме Іващенко виходив на Театральну площу і зачитував лист про те, що міліція з народом і не виконуватиме незаконних наказів, після чого міліцейський спецпідрозділ розстріляв блокпост активістів на черкаській дамбі.

Після цього народна рада Черкащини вимагала порушити проти Іващенка кримінальну справу за брехню, службову недбалість та бездіяльність.
Саме Іващенко удавав, що міліція розслідує численні факти порушення прав громадян та журналістів в той час, коли вона нічого не робила.
Іващенко сьогодні – обличчя «нової» міліції...
28.04.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter