Черкаська міліція про затримання свого працівника: Тим, хто "кришує" наркобізнес, не місце в міліції

Затримання свого працівника за хабар прокоментували в УМВС в Черкаській області. Як ми вже повідомляли, сьогодні співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області за підозрою в отриманні неправомірної вигоди затримали начальника сектору карного розшуку одного з райвідділів міліції області.

Встановлено, що начальник розшуку протягом січня – квітня 2014 року систематично вимагав від громадянки неправомірну вигоду за непритягнення її до кримінальної відповідальності за збут наркотичних засобів. Під час отримання грошових коштів правоохоронець був затриманий.

Начальник УМВС України в Черкаській області полковник міліції Владислав Пустовар наголосив, що неодноразово попереджав особовий склад про жорстку реакцію відносно співробітників, які під прикриттям міліцейських погон скоюють кримінальні правопорушення та займаються «кришуванням» злочинних елементів, особливо коли це питання стосується напрямку боротьби з незаконним обігом наркотиків.

- Я запевняю, що робота по очищенню лав міліції Черкащини від нечесних на руку правоохоронців буде продовжуватися і надалі, - говорить Владислав Володимирович - наразі відповідні служби Управління перевіряють інформацію щодо дій ряду інших співробітників міліції, і якщо, в результаті перевірки, вона знайде своє підтвердження, я запевняю - буде найжорсткіша реакція з мого боку, не дивлячись на ранги звання та заслуги. Особам, які «кришують» наркобізнес немає місця в рядах Черкаської міліції.
25.04.2014 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter