Прокуратура: У Шполі кредитна спілка обдурила ветерана війни

Прокуратура: У Шполі кредитна спілка обдурила ветерана війни Прокуратурою Шполянського району за зверненням жителя району проведено перевірку додержання вимог цивільного законодавства в частині порушення його прав за депозитним договором.

Як інформує прокуратура Черкаської області, встановлено, що 2011 року вказана особа, яка є інвалідом першої групи, ветераном війни уклала з кредитною спілкою депозитний договір. Однак через півроку кредитна спілка не змогла виплачувати вкладнику проценти за цим договором та уклала новий договір про відступлення права вимоги, яким зобов’язала іншу фізичну особу (кредитора спілки) погашати вкладнику, а не банку, проценти за договором. У подальшому кредитор порушив графік сплати коштів, здійснивши лише декілька платежів, чим спричинив матеріальних збитків вкладнику.

За результатом перевірки прокуратурою до Шполянського районного суду внесено позовну заяву про стягнення з кредитора на користь заявника заборгованих коштів згідно з договором. Наразі судом позов задоволено.
15.04.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter