СБУ: Двох луганчан, які в аеропорту Черкас намагалися продати радіоактивні контейнери, засуджено до 8 років позбавлення волі

СБУ: Двох луганчан, які в аеропорту Черкас намагалися продати радіоактивні контейнери, засуджено до 8 років позбавлення волі Як інформує прес-центр СБУ, набув чинності вирок Соснівського районного суду м. Черкаси стосовно двох мешканців Луганської області, які намагалися реалізовувати радіоактивні речовини.

Встановлено, що у вересні 2012 року двоє жителів м. Антрацит Луганської області придбали у невстановлених осіб два контейнери із джерелом іонізуючого випромінювання з метою подальшої реалізації.

Співробітники СБУ затримали правопорушників під час спроби збуту радіоактивних контейнерів на території черкаського аеропорту.

За висновком експертизи вилучені предмети – є джерелом іонізуючого випромінювання стронцію, ітрію та цезію. Наразі радіоактивні речовини утилізовані.
За рішенням суду двох жителів Луганської області визнано винними у вчинені злочину, передбаченого ч.3 ст.265 (незаконне поводження з радіоактивними матеріалами) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.
14.04.2014 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter