Прокуратура перевіряє інформацію про підкуп Поплавським виборців 194 округу у грудні 2013 року

Прокуратура перевіряє інформацію про підкуп Поплавським виборців 194 округу у грудні 2013 року Прокуратура Черкаської області відповіла на звернення черкаських осередків Громадянської мережі Опора та Комітету виборців України щодо можливих порушень законодавства під час виборів до Вреховної Ради України у виборчому окрузі № 194 у 2013 року. Наразі розслідування справи триває, конкретних фактів прокуратура поки що не розголошує.

Нагадаємо, що у березні представники черкаських осередків Опори та КВУ подали звернення тоді ще новопризначеному прокурору області Віктору Миколенку. Активісти просили з’ясувати, яким чином проводиться розгляд справи щодо фактів масового підкупу черкащан під час повторних виборівдо Верховної Ради України.

Прокуратура повідомила у листі, що за фактами, згаданими у зверненні, відкрито кримінальне провадження. Нині триває досудове розслідування, під час якого слідчі допитують свідків та проводяться інші слідчі дії. Процес контролює прокурор області. Як обіцяють представники прокуратури, про результати досудового розслідування активістів повідомлять пізніше.

Як відомо, на повторних виборах по 194 ОВО 15 грудня 2013 року переміг Михайло Поплавський.
10.04.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter