У Черкасах судять трьох самогонщиків, в яких було вилучено 11 тонн паленої горілки

У Черкасах судять трьох самогонщиків, в яких було вилучено 11 тонн паленої горілки Прокуратурою Черкаської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні проти організованої групи за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне придбання, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене у складі організованої групи).

Як інформує прокуратура Черкаської області, зазначена організована група, до складу якої входило 3 особи, з серпня 2013 по січень 2014 року, в Черкасах незаконно виготовляла у гаражному приміщенні лікеро-горілчані вироби та збувала їх жителям міста та області.

Під час обшуку у вказаному приміщені слідчими виявлено та вилучено 11 тонн незаконної продукції загальною вартістю 700 тис грн.

Наразі обвинувальний акт розглядається у Соснівському районному суді міста Черкаси, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років.
10.04.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter