У Черкасах банківського працівника засудили за шахрайство з кредитками клієнтів

У Черкасах банківського працівника засудили за шахрайство з кредитками клієнтівДо працівників міліції звернувся керівник одного із банків міста Черкасита повідомив, що останнього часу до них почали звертатися громадяни зі скаргами, що нібито вони мають заборгованості по кредитам, проте ніхто з потерпілих ніяких договорів в даній установі не оформляв.

За інформацією СЗГ УМВС в Черкаській області, опрацьовуючи матеріали, працівники міліції звернули увагу на те, що документи на оформлення кредитних договорів постраждалих переважно оформляв один і той самий співробітник банку, який, як з’ясувалося, нещодавно звільнився за власним бажанням. Перевіряючи причетність даної особи до вчинення кримінального правопорушення, правоохоронці отримали додаткові докази його вини. Маючи на руках необхідну доказову базу, оперативники затримали чоловіка за місцем його проживання.

Розуміючи, що його незаконну діяльність викрито, зловмисник у всьому зізнався та розповів, що,працюючи на вигідній посаді в банку,вирішив підзаробити.Обманним шляхом оформляв на громадян кредитні банківські картки. Після активації карток клієнтів, знімав грошові кошти без їх відома.Гроші використовував на власні потреби. Зрозумівши, що справи йдуть добре та ніхто нічого не запідозрив, звільнився з банку за власним бажанням. Маючи на руках банківські картки, продовжував свою злочинну діяльність.

Дії зловмисника були кваліфіковані слідчими за частиною 3 статті 190 (Шахрайство) та частиною 3 статті 362(Викрадення, привласнення, вимагання комп'ютерної інформації або заволодіння нею шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. У ході досудового розслідування вину затриманого було повністю доведено та матеріали кримінального провадження разом з обвинувальним актом направлено до суду, який визнав підозрюваного винними в вчиненнікримінального правопорушення. Але,враховуючи усі пом’якшуючі обставини та добровільну згоду відшкодувати усі завдані збитки потерпілим, призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з іспитовим терміном на 1 рік.
09.04.2014 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter