У Черкаській області встановлено понад 200 тривожних кнопок для термінового виклику міліції

Як інформують в УДСО при УМВС області, на Черкащині у великих магазинах, кафе, автозаправках та інших подібних закладах останнім часом з`явилася увагу велика наклейка жовтого кольору. Напис на ній «Терміновий виклик міліції» засвідчує, що саме у вказаному громадському місці можна негайно викликати міліцію за допомогою системи тривожної сигналізації. Кожен пересічний громадянин, який став свідком чи потерпілим внаслідок вчинення правопорушення, має можливість звернутися до адміністрації об'єкту, де знаходиться кнопка тривожної сигналізації, з проханням викликати міліцію.

Головний принцип роботи «тривожної кнопки» – підтримка постійного цілодобового зв’язку об’єкту з оператором, а також безпосередньо з нарядом швидкого реагування ДСО. При натисненні на кнопку сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження і передається правоохоронцям, які прибувають на місце виклику за лічені хвилини і вживають всіх заходів для затримання правопорушника та подальшої його передачі до міськрайвідділів.

На сьогоднішній день в Черкаській області до системи термінового виклику УДСО при УМВС України підключено 238 кнопок тривожної сигналізації. Всього ж по області – близько 1850 кнопок тривожної сигналізації на об`єктах та близько 330 - в помешканнях громадян.
08.04.2014 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter