У Черкасах почався суд над керівниками кредитної спілки, які не віддавали вкладникам понад 5 млн. грн.

У Черкасах почався суд над керівниками кредитної спілки, які не віддавали вкладникам понад 5 млн. грн. Прокуратурою міста Черкаси до Соснівського районного суду міста з обвинувальним актом направлено кримінальне провадження відносно чотирьох черкащан, які були керівниками та працівниками кредитної спілки в обласному центрі.

Як інформує старший прокурор прокуратури міста Олександр Бицюк, фінансово-кредитна установа у період із 2005 року не повертала своїм вкладникам кошти. Сума, яку заборгували потерпілим, сягнула понад 5 млн грн, а кількість ошуканих громадян – близько 230 осіб.

За фактами вчинення правопорушень, передбачених ст. ст. 28, 32, 190, 191, 209, 364, 366, 367 КК України (шахрайство, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення та недбалість, відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинені повторно групою осіб за попередньою змовою) зареєстровано кримінальне провадження. Обвинуваченим, відповідно до Кримінального кодексу України, загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлення права займатись певною діяльністю до 3 років.
28.03.2014 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter