Екопрокуратура скасувала рішення сільради Свидівка про передачу 20 гектарів прибережної землі в приватну власність

Екопрокуратура скасувала рішення сільради Свидівка про передачу 20 гектарів прибережної землі в приватну власність На Черкащині за поданням прокурора скасовано рішення органу самоврядування про передачу земель Дніпра вартістю близько 2 млн. грн. Про це інформує прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

За внесеними протягом 2014 року поданнями Черкаського міжрайонного екологічного прокурора Свидівоцька сільська рада Черкаського району відмінила свої незаконні рішення щодо передачі земельних ділянок загальною площею понад 20 гектарів та вартістю 1,67 мільйонів гривень, які входять до складу прибережної захисної смуги річки Дніпро.

Ці ділянки, згідно з рішеннями сільської ради, збиралися передати в приватну власність та користування, що суперечить вимогам Земельного та Водного кодексів України, в частині додержання правового режиму користування землями водного фонду, які є природоохоронними територіями, що захищають річку Дніпро від забруднення та надмірного антропогенного навантаження.
27.03.2014 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter