У Черкасах оштрафували спритника, який скуповував рибу у браконьєрів

У Черкасах оштрафували спритника, який скуповував рибу у браконьєрів За повідомленням прес-служби Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, за участі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури Придніпровським районним судом м. Черкаси розглянуто адміністративну справу відносно місцевого жителя, який в порушення вимог правил любительського і спортивного рибальства скуповував свіжу виловлену рибу без відповідних документів.

За результатами розгляду судом дану особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу) та притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу з конфіскацією здобутої риби - судака загальною вагою 152 кг. Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, порушник подав скаргу до Апеляційного суду Черкаської області.

У березні поточного року суд апеляційної інстанції відмовив в задоволенні апеляційної скарги та залишив в силі постанову Придніпровського районного суду м. Черкаси.
26.03.2014 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter