Суд оштрафував черкаського хакера на 12 тис. грн.

Суд оштрафував черкаського хакера на 12 тис. грн. За інформацією прес-групи УСБ України в Черкаській області, набув чинності вирок Придніпровського районного суду м. Черкаси стосовно місцевого мешканця, який несанкціоновано втручався в роботу електронно-обчислювальних машин.

Встановлено, що місцевий мешканець розмістив на Інтернет-ресурсах оголошення про надання послуг у комп’ютерній сфері, серед яких, зокрема, і злам електронних поштових скриньок. Замовлення він отримував через Інтернет, вартість яких становила близько 130 доларів США.

У грудні 2013 року співробітники СБУ виявили та припинили протиправну діяльність 24-річного хакера. Під час санкціонованого обшуку у правопорушника було вилучено комп’ютерну техніку, відповідні програмні засоби для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислюваних машин.

За рішенням суду мешканця Черкас визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.361 Кримінального кодексу України. Правопорушнику призначено покарання у вигляді 12 тисяч гривень штрафу з конфіскацією комп’ютерного обланнання.
24.03.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter