Прокуратура: Міська рада Черкас безкоштовно виділила "простому черкащанину" другу земельну ділянку

Прокуратура: Міська рада Черкас безкоштовно виділила "простому черкащанину" другу земельну ділянкуПрокуратурою м. Черкаси спільно з Державною інспекцією сільського господарства в Черкаській області проведено перевірку рішень Черкаської міської ради щодо законності безоплатного надання у власність громадянам земельних ділянок із земель комунальної власності.

Встановлено, що в грудні 2012 року рішенням Черкаської міської ради за заявою приватної особи їй безоплатно надано у власність присадибну земельну ділянку у місті площею 500 м2.

Перевіркою встановлено, що зацікавлена особа не мала на це законних підстав, оскільки скористалась таким правом раніше.

– У 2002 році цьому громадянину безоплатно надано у власність земельну ділянку для аналогічних потреб площею 1000 м2 , тоді як згідно з вимогами Земельного кодексу України передача ділянок у власність громадян проводиться виключно один раз у межах встановлених норм по кожному виду користування. Таким чином ділянка вартістю понад 100 тис. грн безпідставно вибула з розпорядження територіальної громади Черкас, – інформує виконувач обов’язків прокурора міста Черкаси Михайло Буджерак.

З метою захисту інтересів держави та громади міста він звернувся до Соснівського районного суду м. Черкаси з позовною заявою про скасування рішення Черкаської міської ради та визнання недійсним свідоцтва про право власності на землю. Розгляд справи триває.
18.03.2014 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter