Шабанов нагадав Одаричу, що напередодні виборів мера його шанси на "кіче чалитися" дуже високі

Шабанов нагадав Одаричу, що напередодні виборів мера його шанси на "кіче чалитися" дуже високі За повідомленням Черкаського МВК, слухання кримінального провадження у Шевченківському районному суді м. Києва стосовно колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича триває. Як інформує директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов, чергове засідання Шевченківського районного суду м. Києва відносно Одарича С.О., який притягується до кримінальної відповідальності за ч.ч. 1, 2, ст. 172, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 382 КК України (грубе порушення законодавства про працю, зловживання службовим становищем, невиконання судового рішення), що мало відбутися 5 березня ц.р., з вини Сергія Одарича та сторони захисту, на жаль, не відбулося.

Як пояснив суду Сергій Одарич і його захисники, вони не змогли забезпечити явку свідків у судове засідання, оскільки ті відмовилися їхати до суду та свідчити на користь підсудного Одарича С.О.

Таким чином, із 13 заявлених Сергієм Одаричем і стороною захисту свідків, свідчення дали тільки 5 осіб, наближених до нього в період його перебування на посаді міського голови м.Черкаси. Це – Василь Маринкевич, Наталя Даньковська, Андрій Савчук, Лідія Штанько та Юлія Поліщук. Деякі з них, а саме Василь Маринкевич та Наталія Даньковська, і зараз підтримують з ним стосунки, перебуваючи депутатами фракції «Вільних демократів» Черкаської міської ради, пройшовши до міської ради за списком від Партії вільних демократів, яку донині очолює Сергій Одарич.

Як заявив у судовому засіданні Сергій Одарич і сторона захисту, вони відмовляються від решти своїх заявлених свідків, тож ці свідки в судовому засіданні допитуватися не будуть. Але відмовитись від допитування свідків Сергій Одарич і сторона захисту могли б ще 11 лютого цього року, а не зволікати з розглядом справи. Саме цього дня він зі своїми адвокатами заявили, що не мають змоги забезпечити свідків на судове засідання 11 лютого 2014 року та у зв’язку з цим просили перенести розгляд справи на 05.03.2014 і гарантували їх забезпечення. На жаль, як завжди, це були порожні балачки Одарича С.О.

У подальшому розгляд кримінального провадження буде побудовано за участю всіх учасників процесу: або спершу буде допитаний Сергій Одарич, а потім – аналізуватимуться представлені письмові докази, або навпаки – спочатку вивчатимуться надані письмові докази, а після цього буде допитаний Сергій Одарич.

Варто звернути увагу на те, що зазначене кримінальне провадження не є політичною справою (як це намагається скрізь донести до громадськості Сергій Одарич), а є звичайною кримінальною справою, де є підсудний і потерпілі (а їх не одна, а шість осіб), де нанесено значний матеріальний збиток міському бюджету, і за це потрібно нести відповідальність згідно чинного законодавства. Ніякого відношення не має до цієї справи і колишній голова облдержадміністрації Сергій Тулуб, якого часто згадує Сергій Одарич. Адже він не причетний як до звільнення зазначених осіб, так і до невиконання рішень судів Одаричем С.Б., проголошених іменем України, і обов’язкових для виконання всіма посадовими особами, згідно ст.124 Конституції України.

Відчуваючи, що його, як підсудного, визнають винним, і він може отримати реальну міру покарання, Сергій Одарич, замість того, щоб у суді довести свою невинуватість у цій кримінальній справі, останнім часом активізував свої дії та намагається через Генеральну прокуратуру України вирішити питання на свою користь щодо уникнення відповідальності перед законом.

Чергове засідання Шевченківського районного суду м. Києва призначено на 31.03.2014. На ньому планується допитати свідка сторони обвинувачування Володимира Абраменка, який у той час, коли Черкаську міську раду очолював Сергій Одарич, був головою профкому міського виконавчого комітету і може повідомити суду багато фактів стосовно зазначеної справи і проти допиту якого Одарич С.О. та його захисники виступали в суді.

Як нагадують у Черкаській міській раді, кримінальна справа пов’язана з тим, що Одарич С.О., працюючи на посаді міського голови м. Черкаси, безпідставно, зловживаючи своїм службовим становищем, звільнив кількох працівників міського виконавчого комітету із займаних посад. У подальшому рішеннями судів як першої, так і касаційної інстанцій було підтверджено, що цих працівників звільнено безпідставно. А дії міського голови Одарича С.О. суд визнав протиправними. Незважаючи на це, Одарич С.О. свідомо не виконував рішення судів про поновлення незаконно звільнених працівників, які було ухвалено іменем України і, згідно зі ст.124 Конституції України, є обов’язковими до виконання на всій території нашої держави всіма посадовими особами.

Враховуючи, що, своїми протиправними діями, міський голова Одарич С.О. завдав моральні і матеріальні збитки потерпілим, а також міському бюджету, внаслідок виплати потерпілим середньомісячної заробітної плати за весь час вимушеного прогулу і за невиконання рішень судів, прокуратурою Черкаської області проти нього було порушено кримінальну справу за ст.ст.172, 364, 382.
18.03.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter