"Ви не касир, ви - вбивця": У Кам`янці касир банку вкрала у клієнтів 70 тисяч гривень

Як розповідають у СЗГ УМВС в Черкаській області, до співробітників Кам`янського райвідділу міліції почали надходити звернення жителів одного із сіл району про те, що з їх банківських рахунків зникають кошти. У більшості випадків це були пенсії місцевих жителів, які з певних причин вчасно не змогли отримати свої гроші. При зверненні пенсіонерів до банківської установи з’ясовувалось, що кошти вже виплачено. В іншому випадку селяни відкривали депозитні рахунки, на які перераховували певну суму грошей. У результаті,вклади громадян значно зменшувались. Правоохоронців зацікавив той факт, що всі незаконні грошові операції здійснювались в місцевій філії одного із банків.

За результатами ревізії, яку провела фінансова установа, працівники міліції отримали документальне підтвердження того, що касир банківської філії, зловживаючи службовим становищем, привласнила близько 70 000 гривень.

Наразі слідчим відділом Камянського райвідділу міліції проводиться розслідування по кримінальному провадженню відкритому за ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Зловмисниці оголошено про підозру.
12.03.2014 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter