За хабар затримано працівника Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА

За хабар затримано працівника Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДАЯк інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, під час отримання неправомірної вигоди затримано співробітника Департаменту екологiї та природних ресурсiв Черкаської обласної державної адміністрації. Посадовець вимагала від керівництва підприємства грошові кошти за не перешкоджання в оформленні дозвільних документів.

До оперативників управління по боротьбі з організованою злочинністю надійшла інформація про те, що посадовець керівної ланки Департаменту екологiї та природних ресурсiв Черкаської обласної державної адміністрації вимагає грошові кошти від представників місцевого підприємства. Грошові кошти посадовець вимагала за сприяння в оформленні та погодженні документації щодо дотримання екологiчного законодавства. При цьому посадовець висунула незаконну вимогу про передачу їй трьох тисяч гривень.

Під час отримання неправомірної вигоди жінку-посадовця було затримано міліціонерами у своєму службовому кабінеті. Грошові кошти отримані в якості неправомірної вигоди вилучено та долучено до матеріалів слідства.

Наразі слідчим управління УМВС України в Черкаській області проводиться розслідування по кримінальному провадженню відкритому за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної винагороди службовою особою, поєднане з вимаганням). Зловмисниці оголошено про підозру. За скоєння такого кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.
06.03.2014 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter