На Черкащині триває операція "Прощавай, зброя". У міліції натякають, що бажано повернути те, що в них поцупили в останні місяці

На Черкащині триває операція "Прощавай, зброя". У міліції натякають, що бажано повернути те, що в них поцупили в останні місяці УМВС України в Черкаській області з 4 по 21 березня 2014 року проводяться заходи щодо добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів, у тому числі неправомірно вилученої у правоохоронних органів та спеціальних служб. Про це інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області.

Згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.

У міліції нагадують, що за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї , бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
За додатковою інформацією про порядок здачі вищезазначених предметів Ви можете звертатись за телефоном: (0472) 39-35-20, 39-34-84 або 102.
06.03.2014 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter