Прокуратура шугонула перевіркою Смілянську психлікарню

Смілянською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання законодавства щодо умов тримання, лікування та законності застосування до громадян примусових заходів медичного характеру в діяльності комунального закладу «Черкаська обласна психіатрична лікарня» Черкаської обласної ради.

Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, посадові особи вказаної установи неналежно виконували вимоги законів України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я» «Про судову експертизу», Кримінального процесуального кодексу України та відомчих документів Міністерства охорони здоров’я України.

Виявлено порушення строків госпіталізації хворих до відповідного психіатричного закладу, не належного оформлення медичних карток, не забезпечення контролю за кількістю отримання відповідних ліків особами, які перебувають на лікуванні, а також, за санітарним станом у місцях прийому їжі та відпочинку.

За наслідками перевірки прокуратурою на адресу керівника установи внесені подання та вказівки з вимогою усунути зазначені порушення закону та притягнути винуватих осіб до відповідальності.
05.03.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter