У Черкасах на узбережжі Дніпра розпочато будівництво капітальних споруд, - екопрокуратура

Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою розпочато перевірку в порядку нагляду за додержанням земельного та містобудівного законодавства у діяльності товариства з обмеженою відповідальністю при користуванні земельною ділянкою водного фонду, розташованою у м. Черкаси в межах прибережно-захисної смуги р. Дніпро.
Як інформує прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, встановлено факт самовільного будівництва трьох капітальних двоповерхових споруд в пляжній зоні Кременчуцького водосховища річки Дніпро. Вказана земельна ділянка є природоохоронною територією та виконує водозахисну функцію, де заборонено будівництво будь-яких споруд, крім гідротехнічних, лінійних та гідрометричних.
Крім того, будівельні роботи розпочато без подання декларації про початок виконання робіт до Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю в Черкаській області.
Відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 197-1 КК України (самовільне будівництво). Процесуальне керівництво здійснюється Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою.
Одночасно, за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, судом накладено тимчасовий арешт на будівельну техніку, вживаються заходи на встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
28.02.2014 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter