У Черкаській обласній лікарні перебувають двоє людей з вогнепальними пораненнями. Але офіційно їх лікують від "травм", - джерело

У Черкаській обласній лікарні перебувають двоє людей з вогнепальними пораненнями. Але офіційно їх лікують від "травм", - джерело Як повідомило «Провінції» добре поінформоване джерело з медичних кіл обласного центру, на даний момент в одному з відділень Черкаської обласної лікарні (орієнтовно – нейрохірургія або травматологія) знаходиться мінімум дві особи з вогнепальними пораненнями. За наявною інформацією, один з постраждалих – з Чорнобаївського району.
- Їм надається кваліфікована медична допомога, але в документації пишуть все, що завгодно, крім реальної причини – поранення з вогнепальної зброї, - розповідає наше джерело. – За правилами, цих людей мали б направити до Третьої міської лікарні (це лікарня швидкої допомоги, - Пров.) та негайно повідомити про них у правоохоронні органи. Якщо їх привезли до обласної лікарні, це означає, що інформацію бажають приховати.
За словами нашого джерела, люди поступили на лікування 20 лютого (як відомо, в цей день на Черкаській дамбі міліція напала на блок-пост жителів Черкас, які не пускали в Київ тітушок. При цьому було зроблено постріли з автоматичної зброї, - Пров.).
22.02.2014 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter