У Черкасах один із забудовників і не будує, і за оренду землі не платить з 2011 року, - прокуратура

Прокуратурою м. Черкаси проведено перевірку в Черкаській міській раді щодо сплати суб’єктами господарювання орендної плати за землю та використання земель за цільовим призначенням.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури в Черкаській області, виявлено, що ряд підприємств, яким виділені земельні ділянки під забудову, тривалий час не вели будівництво і систематично не сплачували орендну плату.

Зокрема, одному з приватних підприємств м. Черкаси ще в 2005 році надано в оренду майже півгектара землі вартістю понад 2 млн грн під розташування багатоповерхового житлового будинку з торгівельно-офісними приміщеннями.

Однак, на час проведення перевірки дозвільні документи на початок будівництва не були оформлені. Крім того, з другої половини 2011 року підприємство не сплачує передбачену договором орендну плату, заборгувавши до бюджету більше 70 тис. грн.

З метою захисту державних інтересів, на підставі Земельного кодексу України, прокурор м. Черкаси звернувся до господарського суду Черкаської області з позовною заявою про розірвання з підприємством-боржником договору оренди землі.
17.02.2014 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter