Суд по зміні запобіжного заходу щодо Юрія Ботнара перенесено на невизначений термін, - Свобода

Суд по зміні запобіжного заходу щодо Юрія Ботнара перенесено на невизначений термін, - Свобода Сьогодні в Черкасах відбулося засідання Апеляційного суду Черкаської області щодо зміни запобіжного заходу стосовно голови черкаської «Свободи» Юрія Ботнара. Прокуратура та слідство добилися перенесення суду на невизначений термін. Про це інформують у «Свободі».

Прокуратура та міліцейський слідчий не змогли належним чином підготуватися до проведення судового засідання й змогли надати головуючому судді два (!) томи кримінальної справи лише безпосередньо під час засідання. Прокурор вніс клопотання про перенесення справи на невизначений термін.

Суд виніс рішення через неможливість вчасно та ґрунтовно ознайомитися із матеріалами кримінальної справи та переніс судове засідання на невизначений термін. Водночас Юрій Ботнар та його захист звертатимуться до Соснівського районного суду, оскільки слідство, як виявилося, тепер веде Соснівський райвідділ міліції, щодо припинення кримінального переслідування Юрія Ботнара згідно Закону «про амністію».

Коментуючи подію, Юрій Ботнар зауважив: «Слідчого Кривов’яза та прокурора Сидорова я бачу вперше, бо раніше слідство вів слідчий Катеринопільського РВ УМВС. Тепер же ці особи, які за три тижні перебування мною під домашнім арештом, не провели зі мною жодної слідчої дії, не спромоглися пояснити суду - чому слідство наполягало на утриманні мене під вартою у СІЗО, чому вони обмежують мені свободу пересування? Ми подаватимемо клопотання до суду з вимогою припинити стосовно мене кримінальне переслідування...
17.02.2014 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter