Працівник черкаської Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю оформив три незаконні будиночки на узбережжі Дніпра

Працівник черкаської Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю оформив три незаконні будиночки на узбережжі Дніпра Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем працівником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Черкаській області.
Дії посадовця призвели до незаконного оформлення права власності окремими громадянами на три будинки, що були самовільно побудовані в межах прибережної зони р. Дніпро.
Одному з колишніх керівників вказаного органу державного контролю вже вручено підозру у скоєному злочині. За матеріалами слідства, дана особа, зловживаючи своїм службовим становищем, порушуючи процедуру розгляду дозвільних документів, незаконно затвердила декларації про готовність об’єктів до експлуатації.
Останньому та його захисникам, відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед направленням їх до суду.
14.02.2014 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter