У Одарича впевнені, що свідки його захисту розбивають вщент обвинувачення прокуратури

У Одарича впевнені, що свідки його захисту розбивають вщент обвинувачення прокуратури Як ми вже повідомляли, у вівторок Шевченківський районний суд м. Києва продовжив судовий розгляд кримінального провадження стосовно колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича. Прокуратура не почула у допиті свідків зі сторони захисту екс-мера Черкас «показів, які б могли спростувати обвинувачення С.Одаричу». Іншої думки дотримується сторона обвинуваченого. Як інформують у ПВД, у вівторок заслухали двох свідків зі сторони захисту: колишнього працівника управління економіки міськвиконкому Лідію Штанько та екс-юриста мерії Юлію Поліщук.
Юлія Поліщук розповіла, що по двох справах, що стосувалися поновлення заступників міського голови, в судових рішеннях не було чітко вказано, хто має це зробити: виконавчий комітет чи міська рада. Тому це рішення і не виконувалося.
- Коли ж суд таки пояснив, яким чином треба це зробити, міський голова Сергій Одарич зробив саме так, тим самим виконав судове рішення. А по іншій справі, за якою поновлювався працівник мерії, то за рішенням суду він поновлювався вже на неіснуючій посаді. Тому об’єктивно виконати його не було можливим, оскільки не було ані передбачено бюджетом коштів на його зарплату, ані затверджених кошторисів, - розповіла Юлія Поліщук.
Вона вважає, що міський голова виконував усе, що було у його повноваженнях. Щоб забезпечити виконання судового рішення, він вносив проекти рішень на розгляд сесії міської ради, але рішення так і не було прийняте, не набравши достатньої кількості голосів депутатів.
Сергій Одарич розповів, що під час допиту свідків з’ясувалося, приміром, що один з потерпілих – працівник мерії, який поновився за рішенням суду – відмовився поновлюватися на посаді до рішення Апеляційного суду.
-Специфіка поновлення складається з двох частин: з роботодавця і працівника. Якщо у працівника нема бажання, то ніяке рішення суду не зобов’яже його поновитися, - зазначив Сергій Одарич.
Наступне судове засідання у кримінальній справі щодо Сергія Одарича призначене на 5 березня.
13.02.2014 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter