Уманські міліціонери затримали групу квартирних крадіїв, які обчищали квартири в трьох областях

Уманські оперативники затримали квартирних крадіїв, один з яких переховувався від правоохоронців близько трьох місяців. Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, Їхні дії кваліфіковані слідчим за статтею 185 Кримінального кодексу України. Зловмисниками загрожує до шести років позбавлення волі.
Протягом останнього часу до Уманського міського відділу міліції почали звертатись місцеві жителі із заявами про крадіжки. Зловмисники проникали до помешкань громадян через вікна, викрадали золоті вироби, дрібну побутову техніку та грошові кошти і швидко зникали, майже не залишаючи слідів. Аналізуючи скоєні злочини увагу оперативників привернув спосіб їх вчинення, крім того випадкові свідки описували схожих за зовнішністю чоловіків. Було зрозуміло - до серії квартирних крадіжок причетні одні й ті самі особи.
Збираючи матеріали, працівники міліції отримали інформацію про те, що за подібним «почерком» скоєно ряд крадіжок на території Кіровоградської та Київської областей. Під час оперативно - пошукових заходів правоохоронці отримали інформацію, що до злочинів може бути причетний неодноразово судимий 31-річний житель міста Умань. Спільно із правоохоронцями Кіровоградщини оперативникам вдалося затримати зловмисника, який винаймав квартиру в місті Кіровоград. За місцем проживання затриманого правоохоронці вилучили низку речових доказів, які вказували на його причетність до скоєних крадіжок. Також було встановлено особу його спільника. Ним виявився 26-річний житель міста Умань. За місцем проживання чоловіка не виявилось. Як з’ясувалося, він виїхав з міста у невідомому напрямку. Працівники міліції оголосили чоловіка в розшук та розпочали заходи, спрямовані на встановлення місця його перебування. Невдовзі було отримано інформацію про те, що розшукуваний може з’явитися за місцем проживання. Правоохоронці розробили операцію та затримали зловмисника. Як з’ясувалося, за цей час він встиг скоїти ще декілька крадіжок.
У міськвідділі міліції чоловік розповів, що останнім часом ніде не працював, гроші на проживання вирішив отримувати звичним для себе шляхом – вчинюючи крадіжки. Шукав домоволодіння та квартири господарів яких були відсутні. Проникав в помешкання та викрадав цінні речі. Награбоване здавав до ломбардів. Злочини скоював на території Черкаської, Київської та Кіровоградської областей.
10.02.2014 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter