СБУ здійснило спецоперацію проти ОЗУ, яке реалізовувало наркотики. Серед затриманих - наркокур`єри з Черкащини

СБУ здійснило спецоперацію проти ОЗУ, яке реалізовувало наркотики. Серед затриманих - наркокур`єри з Черкащини Служба безпеки України у ході багатоетапної спеціальної операції припинила протиправну діяльність організованого злочинного угруповання, члени якого реалізовували в Україні наркотичні засоби та психотропні речовини, ввезені на територію нашої держави контрабандним шляхом.
24 березня у Києві в одному із спальних районів міста були затримані двоє наркокур’єрів, мешканців Черкаської області, у яких вилучено понад 1 500 пігулок МДМА та 100 г кокаїну. Приготовані для реалізації наркотики були приховані у шинах дитячого велосипеду.
Ще одного з учасників цього угруповання було затримано у Києві 29 березня під час отримання міжнародного поштового відправлення, у якому знаходилось понад 1 кг психотропної речовини, яка призначалась для збуту в столиці та інших регіонах України.
На завершальному етапі спецоперації 11 квітня у Києві співробітники СБУ спільно з міліцією затримала кількох громадян України під час реалізації ними особливо небезпечного наркотичного засобу – кокаїну.
У ході особистого огляду однієї з затриманих осіб та обшуку її помешкання у центрі столиці виявлено та вилучено більше 200 грамів кокаїну, 3 кілограми марихуани, понад 300 грамів гашишу, а також прилади для фасування та зважування наркотиків. Ринкова вартість вилучених наркотичних засобів складає понад 800 тисяч гривень за цінами «чорного ринку». Також вилучено 18 мобільних телефонів, призначених для конспіративного зв’язку з покупцями наркотиків.
Слідство у кримінальних справах, порушених за ч.3 ст.305 та ч.3 ст.307 Кримінального кодексу України триває.
12.04.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter