Мінсдох: У Черкасах на території гаражного кооперативу налагодили промислове виробництво алкоголю - вилучено товару майже на 1 млн. грн.

Мінсдох: У Черкасах на території гаражного кооперативу налагодили промислове виробництво алкоголю - вилучено товару майже на 1 млн. грн.  На Черкащині припинено діяльність незаконного виробництва алкогольної продукції. Про це повідомляють в головному управлінні Міндоходів у Черкаській області.
Виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв здійснювали троє черкасців на території гаражного кооперативу. Виробництво «горілки» та «коньяку» відбувалось шляхом додавання до водно-спиртової суміші, різного роду хімічних інгредієнтів для покращення смакових якостей та барвників – для зміни кольору.
Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Він розповів, що під час обшуків на території кооперативу виявлено та вилучено понад 2 тис. прозорих п’ятилітрових пластикових пляшок, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту загальною ємністю понад 10 тонн; лікеро-горілчані напої в асортименті виробництва (згідно етикеток) ТОВ «Національна горілчана компанія» та ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» в скляних пляшках у кількості понад 2,5 тис. пляшок; грошові кошти від реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв. Вилучено й обладнання для виготовлення фальсифікату, а також автомобілі «ВАЗ 2115», «Kia Optima», фургон «Nissan Primastar», які використовувалися у незаконній діяльності.
Загалом вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 900,5 тис. гривень.
03.02.2014 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter