Прокуратура клопоче про звільнення від кримінальної відповідальності по справі "11 грудня" Максима Булатецького та "місцевого жителя Я. Приходька"

Як інформує прокуратура Черкаської області, на виконання Закону України від 16 січня 2014 року «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» прокуратура області направила до суду клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності депутата Черкаської міської ради Булатецького М.М. та місцевого жителя Приходька Я.О.
Як повідомлялось раніше, вказані особи підозрювались у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання покладених на нього обов’язків щодо охорони громадського порядку) та ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв).
Досудовим розслідуванням встановлено, що 11 грудня 2013 року, під час проведення мітингу на площі біля Черкаської міської ради вони застосували фізичну силу до працівників правоохоронних органів під час виконання ними службових обов’язків.
Додатково: дія вказаного Закону розповсюджується на злочини вчиненні при проведенні масових акцій в період з 21 листопада по 26 грудня минулого року.
27.01.2014 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter