Прокуратура: 41 учасник погрому Черкаської ОДА утримуватиметься під вартою 2 місяці, 6-ть неповнолітніх та жінка - під домашнім арештом

Як інформує прокуратура Черкаської області, вчора, 26 січня, районними судами Черкаської області задоволено клопотання слідчих про обрання запобіжних заходів стосовно 48 осіб, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 294, ч. 2 ст. 341 КК України (масові заворушення, захоплення державних будівель).
Рішеннями судів 41 особі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а 7, серед яких жінка та неповнолітні – домашній арешт.
Як нагадує прокуратура, слідчим відділом Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в області зареєстровані кримінальні провадження за фактом масових заворушень та блокування 23 січня поточного року адміністративної будівлі Черкаської облдержадміністрації.
У прокуратурі переконують, що досудове розслідування проводяться у відповідності з вимогами кримінального процесуального законодавства, у тому числі із дотриманням права підозрюваних на захист.
26.01.2014 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter