Мінсдох: Черкаське ТОВ не сплатило в бюджет майже 3,5 млн. грн. податків

Мінсдох: Черкаське ТОВ не сплатило в бюджет майже 3,5 млн. грн. податків Як інформують у ГУ Міндоходів Черкаської області, оперативники встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовцями одного з товариств області. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Посадові особи товариства у 2012-2013 рр. відображали в бухгалтерському і податковому обліку завідома неправдиві відомості щодо операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей та послуг з обслуговування комп’ютерних систем.
У результаті протизаконних оборудок з вини посадовців були штучно завищені витрати підприємства і сформований податковий кредит з ПДВ, а до бюджету держави не сплачено податків на загальну суму понад 3 мільйони 450 тисяч гривень.
Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Проводиться досудове розслідування.
20.01.2014 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter