В Умані вбито голову міської організації Партії регіонів

В Умані вбито голову міської організації Партії регіонів Як інформує Вечірня Умань, в Умані вбито голову міської організації Партії регіонів, голову правління ВАТ «Уманьгаз» Володимира Мельника. За інформацією видання, невідомі розстріляли голову Партії Регіонів і бухгалтера.
Міліція утримується від коментарів. Відомо, що з «Уманьгазу» вивезли бухгалтера з забінтованою рукою. Кабінет директора оточений, нікого не впускають і не випускають.
Самі працівники «Уманьгазу» повідомляють, що постріл був з рушниці. Це зробив співробітник. І що Володимир Мельник загинув.
За інформацією офіційного сайту Уманської міської організації Партії регіонів, Володимир Мельник народився 18 червня 1962 року у селищі Дібровка Миргородського району Полтавської області. У 1997 році закінчив Український транспортний університет спеціальність «Інженер автомобільного господарства»; у 2009 році закінчив інститут післядипломної освіти та дорадництва Уманського державного аграрного університету, спеціальність «Економіст».
У 2006 та 2010 роках Мельника Володимира Григоровича обрано депутатом Черкаської обласної ради, фракція Партії регіонів. Він –заступник голови постійної комісій з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.
За вагомі досягнення Володимир Григорович отримав почесне звання заслуженого працівника промисловості України. А у 2012 році його нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
6 лютого 2013 року Володимира Мельника було обрано головою Уманської міської організації партії регіонів.
17.01.2014 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter