У центрі Черкас накрили покерний клуб

У центрі Черкас накрили покерний клуб Працівники Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області припинили діяльність грального закладу в центрі міста Черкаси. Під час проведення обшуку було вилучено грошові кошти в сумі 1 900 доларів США та 14 500 гривень, 8 столів для гри в покер та гральні фішки.
Як повідомляють у СЗГ УМВс в Черкаській області, співробітники УДСБЕЗ УМВС отримали оперативну інформацію про незаконну діяльність фізичної особи, яка організувала підпільний покерний клуб.
З метою документування незаконної діяльності слідчо-оперативною групою по розслідуванню кримінального правопорушення було отримано необхідні дозволи та зіграно контрольну гру в покер.
При проведенні санкціонованого обшуку в приміщенні покерного клубу працівниками міліції виявлено та вилучено 8 столів для гри в покер, гральні фішки, колоди карт, грошові кошти, що були отримані від незаконної діяльності в сумі 1900 доларів США та 14500 гривень, та інші документи фінансово-господарської діяльності.
Відносно 10 гравців, які знаходились в покерному клубі, було складено протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 181 КУпАП (Азартні ігри, ворожіння в громадських місцях).
На даний час проводяться подальші слідчі дії з метою встановлення решти осіб, які можуть бути причетні до незаконної діяльності, а також суми незаконно отриманих прибутків.
15.01.2014 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter