Дніпровська екопрокуратура: У Черкасах затримано браконьєрів, які ловили рибу прямо в зимувальних ямах

Дніпровська екопрокуратура: У Черкасах затримано браконьєрів, які ловили рибу прямо в зимувальних ямах 13 січня працівниками Лінійного відділу в річковому порту м. Черкаси УМВС України в Черкаській області виявлено два факти зайняття незаконним рибним добувним промислом (ст. 249 КК України) місцевими жителями на Кременчуцькому водосховищі р. Дніпро в межах орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» та поблизу човнової станції № 2 в м. Черкаси.
Як інформує Дніпровська екологічна прокуратура, відомості про дані факти слідчими слідчого управління МВС України в Черкаській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове слідство. За попередніми розрахунками суми завданих збитків складають майже 20 тис. грн.
Процесуальне керівництво у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою.
Як відомо, на території заказника знаходяться зимувальні ями, де у даний період скупчується значна кількість риби. Вказаний об’єкт повинен перебувати під особливим, пильним контролем з боку відповідних державних органів. У ході досудового слідства буде надано правову оцінку діям контролюючих органів.
14.01.2014 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter