Тулубюгендівцям та підберезовикам на замітку: На публічних акціях черкаські журналісти вдягатимуть спецжилети "Преса"

Тулубюгендівцям та підберезовикам на замітку: На публічних акціях черкаські журналісти вдягатимуть спецжилети "Преса" Черкаська обласна організація Національної спілки журналістів України висловлює обурення з приводу численних перешкоджань журналістській діяльності, що фіксуються останнім часом на Черкащині. Правоохоронці та молодики спортивної зовнішності неодноразово перешкоджали журналістам під час виконання співробітниками ЗМІ своїх професійних обов’язків, погрожуючи пошкодженням техніки.
Саме з метою ідентифікації та захисту журналістів, які висвітлюють масові заходи, акції, зібрання та інші події, працівники черкаських ЗМІ отримали захисні жилети від ОБСЄ. Їх передачу журналістам забезпечує Черкаська обласна організація НСЖУза словами голови Черкаської обласної організації Спілки Сергія Томіленка, жилети стануть в нагоді співробітникам ЗМІ під час виконання своїх професійних обов’язків. Адже завдяки такій ідентифікації всі присутні на масових заходах чітко розумітимуть, що перед ними – журналісти, котрі виконують свою роботу.
Нагадаємо, що лише за останні кілька тижнів у Черкасах сталося кілька інцидентів, під час яких журналісти наражалися на небезпеку. Зокрема, під час висвітлення подій 11 грудня в центрі Черкас на Соборній площі, відповідальному редактору інтернет-видання «Прочерк» Назарію Вівчарику невідомі особи погрожували розбити відеокамеру, 1 січня під час зйомок там же, на Соборній площі, невідомий чоловік погрожував фотокореспонденту газети «Вечірні Черкаси» Ігорю Єфімову, а 5 січня під час зриву показу фільму про Межигір’я в Черкасах правоохоронці ледь не вибили в Ігоря Єфіомова з рук фотоапарат. А наприкінці року посадовець від Партії регіонів перешкоджав журналістам потрапити на сесію Черкаської обласної ради.
08.01.2014 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter