Черкаська міліція влаштувала масштабну рекламу фільму про Межигір`я Януковича: тиснява, мордобій та бійка від соколів Ліпандіна (відео)

5 січня громадський рух журналістів «Стоп цензурі» анонсував у Черкасах показ журналістського розслідування про Межигір’я Януковича «Відкритий доступ». Презентувати фільм приїхала журналістка Наталія Соколенко. Кілька десятків міліціянтів зігнали до Палацу дитячої та юнацької творчості, аби перешкодити показу. Нагадаємо, що під час показу фільму у більшості міст України влада влаштовувала провокації: вимикала світло, влаштовувала «замінування» та викликала СБУ.
Черкаси не стали винятком. Не зважаючи на дозвіл, який отримали організатори, міліціянти перешкоджали встановленню апаратури. Виникли тривалі сутички. Мітингувальників зібралося зо дві сотні.
Міліція штовхала і навіть била активістів, зокрема й депутатів, видирала апаратуру з рук очільника «Батьківщини» Анатолія Бондаренка. Мітингувальникам все ж вдалося вирвати з кільця відеопроектор та екран. Проте Наталія Соколенко каже, що апаратуру міліція у сутичках побила.
Дві години поспіль черкащани тримали оборону, вимагаючи залишити їх у спокої. На захист своїх прав стали й жінки — молоді і старшого віку. Вони тримали оборону на рівні з чоловіками, здіймали галас і крик на всю околицю, закликаючи міліцію захищати їх, а не бити.
Біля дитячої установи розгорілася недитяча бійка. Показ зірвано, однак черкащани ще раз побачили сумне видовище: влада кидає міліціянтів проти людей, боїться викриття своїх злочинів та махінацій.

Людмила Коваленко Про Головне
06.01.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter