У Черкасах міліція звільнила жінку й бабусю, яких узяв у заручниці син-наркоман

Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, в Придніпровський районний відділ міліції звернулась 65-річна бабуся, яка повідомила, що її 22-річний внук знущається над нею та дочкою.
Юнак умовно засуджений за крадіжки та вживання наркотичних засобів. Дільничними інспекторами міліції хлопця було взято на профілактичний облік. Правоохоронці проводили в сім’ї постійні перевірки та заходи профілактичного впливу. Нажаль, юнак зловживав алкоголем, наркотиками. У пошуках коштів хлопець виніс з дому золоті прикраси, техніку, ламінат, двері, одяг, взуття та навіть носки. Мати та бабуся потерпали від погроз, приниження та постійного вимагання грошей.
Хлопець притягався до адміністративної відповідальності, але на шлях виправлення не ставав. Дільничний інспектор міліції попереджував хлопця про відповідальність за вчинення правопорушень, наголошував, що він може потрапити до в’язниці за фізичне насильство над рідними. Одного дня молодий чоловік зачинив матір з бабусю в квартирі на декілька днів. Не давав їсти, погрожував ножем, вимагаючи гроші. Бабусі потайки вдалося зателефонувати дільничному інспектору міліції. Розуміючи, що може статися біда, працівники міліції терміново прибули на допомогу та врятували заручниць. Юнак, перебував в агресивному стані, чинив опір, в нього були знайдені наркотики.
У скоєному хлопець не розкаюється. Розповідає, що йому потрібні кошти для життя.
30.12.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter