Міліція закрила в Черкасах дві букмекерські контори

Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області задокументували незаконну діяльність двох закладів грального бізнесу – букмекерських контор, які діяли на території міста Черкаси. За повідомленням СЗГ УМВС в Черкаській області, незаконну діяльність закладів припинено. В результаті проведення заходів правоохоронці вилучено 12 телевізорів, 3 системні блоки персональних комп’ютерів, касовий апарат, обладнання для доступу до мережі Інтернет, документацію та грошові кошти на суму понад 31 000 гривень.
За даним фактом проводиться розслідування кримінального провадження відкритого за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Проводиться досудове розслідування.
27.12.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:49 03.01.2014 Grigor:
И что? Толку абсолютно никакого... "Фаворит ТОТО" уже дважды закрывали с конфискацией всего барахла - через ЧЕТЫРЕ дня они опять открылись и принимают клиентов.