У Чигиринському районі працював підпільний спиртзавод

У Чигиринському районі працював підпільний спиртзавод Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області викрили злочинну групу, яка на території області незаконно виготовляла та реалізовувала етиловий спирт.
Упродовж тривалого часу група осіб організувала роботу «підпільного» спиртового заводу, який забезпечував масове його виробництво потужністю близько 1 тисячі літрів спирту на добу.
Під час проведення операції правоохоронці затримали комерсантів на «гарячому». Як з’ясувалося група у кількості 13 осіб чітко розділила обов’язки між собою, одні займалися виготовленням, а інші збутом.
Як інформують у СЗГ УМВС області, в ході проведення обшуку працівники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю виявили та вилучили виробниче обладнання та готову продукцію на суму близько 3 мільйонів гривень. Своїми діями зловмисники спричинивши збитків державі в особливо великих розмірах.
Дана подія внесена до журналу єдиного обліку, триває перевірка, правоохоронці проводять заходи щодо встановлення каналів реалізації готової продукції, проводиться експертиза вилучених зразків готової продукції.
27.12.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter