2013 року в Україні тітушня й менти 101 раз нападали на журналістів

2013 року в Україні тітушня й менти 101 раз нападали на журналістівУ 2013 році Україна встановила рекорд за кількістю нападів на журналістів. У більшості випадків ініціаторами інцидентів були співробітники правоохоронних органів.
Про це з посиланням на дані Інституту масової інформації (ІМІ) повідомляє News.ru.ua.
За даними ІМІ, цьогоріч в Україні зафіксовано 101 випадок нападу на журналістів. При цьому левова частка нападів (70) припадає на висвітлення протестних подій у країні. Тільки в грудні представники організації нарахували 48 нападів на співробітників ЗМІ.
Як заявили співробітники ІМІ, більше нападів на журналістів, ніж в 2013 році, в Україні ще не фіксувалося - це рекорд. Після подій на Банковій Україну називають з-помвж країн, де умови для роботи журналістів найбільш несприятливі.
Для порівняння, в 2012 році було зафіксовано 65 нападів на журналістів. Здебільшого мотиви були політичними. Ініціаторами застосування сили найчастіше ставали охоронці певних осіб або структур, правоохоронці та політики.
Нагадаємо, міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" заявила про збільшення кількості нападів на журналістів по всьому світу в 2013 році. "Репортери без кордонів" опублікували щорічний світовий огляд про кількість нападів на журналістів, що сталися в 2013 році. В огляді наголошується на зростанні фізичної агресії до журналістів.
27.12.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter