Старшу слідчу-перевертня Черкаського УМВС засудили до 5 років позбавлення волі

Старшу слідчу-перевертня Черкаського УМВС засудили до 5 років позбавлення воліПрокуратура Черкаської області підтримала державне обвинувачення у суді по кримінальному провадженню стосовно колишнього старшого слідчого СУ УМВС України в області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190, ч. 3 ст. 364 КК України (замах на шахрайство та зловживання службовим становищем).
За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області, вказана особа у грудні 2009 року за матеріальну винагороду незаконно здійснила відчуження автомобіля БМВ Х-5 на користь третіх осіб.
У 2010 році на підставі фіктивних документів обвинувачена звернулась до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини померлого з метою заволодіння його двохкімнатної квартири.
Обвинувачена утримується під вартою.
За результатом розгляду судом пропозицію прокурора щодо міри покарання підсудній задоволено, її засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 3 роки.
26.12.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter