ДПІ: У черкащанки вилучили підробних цигарок на 165 тис. грн.

ДПІ: У черкащанки вилучили підробних цигарок на 165 тис. грн. Cпівробітниками головного оперативного відділу ДПІ у м. Черкасах встановлено факт реалізації тютюнових виробів без документів щодо їх якості та марок акцизного податку встановленого зразка.
Як повідомив начальник головного оперативного відділу Тарас Білокінь, в результаті проведених заходів було встановлено, що мешканка міста Черкаси, не будучи зареєстрованою в органах виконавчої влади, без відповідної ліцензії здійснювала закупівлю, зберігання, транспортування та подальшу реалізацію дрібним оптом тютюнових виробів іноземного походження, на яких відсутні марки акцизного податку встановленого зразка та без будь-яких документів щодо їх якості та походження.
По вказаному факту Слідчим управлінням фінансових розслідувань було відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 204 Кримінального Кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».
Загалом в ході проведених оперативно-слідчих дій з незаконного обігу вилучено майже 11 тис. пачок тютюнових виробів, згідно етикеток виробництва Росії та Молдови та автомобіль, яким перевозився нелегальний товар. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 165 тис.грн.
Наразі розслідування кримінального провадження триває, вживаються заходи щодо встановлення каналів потрапляння у незаконний обіг тютюнової продукції.
26.12.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter